67 відгуків
+380 (99) 565-59-55
+380 (95) 888-65-68
+380 (93) 887-68-40
+380 (67) 977-80-25
Профессиональные моющие средства от интернет-магазина продукции Нова-Хим

Статті компанії Интернет-магазин продукции ООО "Нова-Хим" профессиональные моющие концентраты

Основний розділ

 • ДВА ПОГЛЯДИ НА РОЗВИТОК БЕЗФОСФАТНИХ МИЮЧИХ ЗАСОБІВ
  У результаті зростаючих вимог до захисту навколишнього середовища, все більша увага приділяється рецептурою СМС. При цьому важливу роль відіграє інтерес громадськості до екологічної ситуації і відносно високе споживання цих продуктів.
  Повна версія статті
 • Миючі засоби для підприємств харчової промисловості - безпека використання.
  Конкурентоспроможну харчову продукцію можна зробити тільки з сировини високої якості в умовах дотримання санітарно-гігієнічних правил переробки, зберігання і транспортування сировини і готової продукції. Санітарна обробка обладнання - складний та трудомісткий процес, на здійснення якого витрачається до 25% робочого часу. Неякісно проведена мийка і дезінфекція, недотримання особистої гігієни обслуговуючого персоналу, а також використання обладнання, інвентарю,і тд
  Повна версія статті
 • Гігієна у пекарні
  Чистота виробничого приміщення – один із найважливіших факторів, які впливають на якість продукції. Від того, які засоби санітарії використовують у виробничому цеху, залежить безпека продуктів харчування і тривалість їх зберігання. Одне із підприємств, які пропонують на ринку технічні мийні засоби для підприємств харчової галузі, є "Нова-хім".
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner