67 відгуків
+380 (99) 565-59-55
+380 (95) 888-65-68
+380 (93) 887-68-40
+380 (67) 977-80-25
Профессиональные моющие средства от интернет-магазина продукции Нова-Хим

Гігієна у пекарні

Гігієна у пекарні
Чистота виробничого приміщення – один із найважливіших факторів, які впливають на якість продукції. Від того, які засоби санітарії використовують у виробничому цеху, залежить безпека продуктів харчування і тривалість їх зберігання. Одне із підприємств, які пропонують на ринку технічні мийні засоби для підприємств харчової галузі, є «Нова-хім».
Це підприємство вже більше ніж 35 років працює у сфері розробки і виробництва засобів санітарії, має власне виробництво і науково-дослідну лабораторію, атестовану у державній метрологічній системі підприємств Мінпромполітики України.
«Усі препарати, які ми пропонуємо нашим замовникам, пройшли санітарно-епілеміологічну експертизу в інституті екогігієни й токсикології ім. Л. І. Ведмедя, – розповідає інженер-технолог компанії «Нова-хім» Юлія Мухіна, – Ці препарати мають сертифікати відповідності Держспоживстандарту України, а кожна партія продукції супроводжується паспортом якості. На препарати серії «Лойран», «Ексан» і «Бджілка» отримано патенти на винахід. Засоби, які ми пропонуємо, мають широкий спектр дії, видаляють стійкі забруднення (мінеральні і органічні відкладення, жирові та білкові забруднення, пригари, сажу, іржу, пив), працюють у води будь-якої жорсткості і температури. Гарантом якості продукції є використання якісної сировини від провідних світових виробників і ретельний контроль на всіх етапах виробництва.
Один із винаходів нашого підприємства – це рідке антисептичне мило «Бджілка» для рук. Ми його розробили для персоналу підприємств харчової промисловості, громадського харчування, транспортних підприємств, дитячих, оздоровчих та медичних закладів, комунальних господарств, торгівлі та побуті, – продовжує розмову пані Юлія. – Це мило має чудові мийні та антисептичні властивості, знищує мікроби завдяки бактерицидній комплексу і придатне для частого використання. «Бджілка» не викликає подразнення шкіри, бо рН засобу нейтральний. Складається із комплексу м'яких ПАР, які зволожують шкіру, не проникаючи всередину. Також мило має антимікробні добавки. «Бджілка» відповідає всім вимогам чинного санітарного законодавства України і безпечне для здоров'я людини..
Для кондитерських підприємств, а також для виробників меланжу ми пропонуємо засіб для миття яєць. Його можна використовувати у спеціальних мийних машинах чи для миття вручну. Цей засіб очищує яйця від механічних забруднень (курячий послід, пив, кров, слиз тощо). Він складається із суміші аніонних поверхнево-активних речовин і пом'якшувача, тому легко розчиняється у води, зручний у застосуванні, піниться і не спричиняє труднощів у процесі миття. Миття яєць розчином цього засобу триває півтори хвилини.
Один із найбільш сильнодійних засобів, які ми пропонуємо для підприємств харчової промисловості, – «Тандем 35». Це лужний мийний засіб для видалення пригорілих, карбонізованих і застарілих органічних забруднень із термокамер для смаження, грилів, духовок, підлог і стін, покритих керамічною плиткою, на підприємствах харчової промисловості. Складається із ПАР, лужних компонентів, інгібіторів корозії, органічних і неорганічних добавок. Такий засіб видаляє застарілі забруднення, щільно прилиплі, пригорілі й карбонізовані залишки продуктів, а також рештки сажі і смоли. «Тандем» легко розчинить застарілий жир на кахельній підлозі чі стінах, однак його не можна застосовувати для миття виробів із алюмінію, латуні й міді. Для безпеки працівника під час роботи із таким засобом слід користуватися герметичними окулярами і гумовими рукавичками для захисту шкіри рук.
Компанія «Нова-Хім» пропонує додатково консультативну підтримку у питаннях процесу миття і дезинфекції обладнання і виробничих площ, – підсумовує Юлія Мухіна. – Наша компанія індивідуально для споживача підбирає мийні засоби, забезпечує пробними зразками продукції, організовує постачання у потрібний термін у повному асортименті, а також надає гнучку систему знижок».
Мийні концентрати виробництва «Нова-хім» за показником «ціна-якість» успішно конкурують із західними аналогами і дають змогу виконувати повний комплекс санітарно-гігієнічних заходів на будь-якому харчовому виробництві. Ефективна дія препаратів, зручність у використанні, зниження енерго - і водовикористання, економія робочих витрат – сукупність усіх цих якостей забезпечать підприємству також і економію фінансових ресурсів.
Інші статті
  • ДВА ПОГЛЯДИ НА РОЗВИТОК БЕЗФОСФАТНИХ МИЮЧИХ ЗАСОБІВДВА ПОГЛЯДИ НА РОЗВИТОК БЕЗФОСФАТНИХ МИЮЧИХ ЗАСОБІВ
    У результаті зростаючих вимог до захисту навколишнього середовища, все більша увага приділяється рецептурою СМС. При цьому важливу роль відіграє інтерес громадськості до екологічної ситуації і відносно високе споживання цих продуктів.
    Повна версія статті
  • Миючі засоби для підприємств харчової промисловості - безпека використання.Миючі засоби для підприємств харчової промисловості - безпека використання.
    Конкурентоспроможну харчову продукцію можна зробити тільки з сировини високої якості в умовах дотримання санітарно-гігієнічних правил переробки, зберігання і транспортування сировини і готової продукції. Санітарна обробка обладнання - складний та трудомісткий процес, на здійснення якого витрачається до 25% робочого часу. Неякісно проведена мийка і дезінфекція, недотримання особистої гігієни обслуговуючого персоналу, а також використання обладнання, інвентарю,і тд
    Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner