67 відгуків
+380 (99) 565-59-55
+380 (95) 888-65-68
+380 (93) 887-68-40
+380 (67) 977-80-25
Профессиональные моющие средства от интернет-магазина продукции Нова-Хим

Миючі засоби для підприємств молочної промисловості

Компанія «Нова-Хім» - провідний вітчизняний виробник миючих засобів - з 1998 року активно розвиває напрям професійної хімії для різних галузей промисловості.
Для підприємств харчової і переробної промисловості пропонуються миючі концентрати серій «ЛОЙРАН», «ЕКСА», «ТАНДЕМ», «СУПЕРАЛЬ».
Всі препарати пройшли санітарно - епідеміологічну експертизу в інституті екогігієни і токсикології ім.Л.І.Ведмедя, мають сертифікати відповідності Держспоживстандарту України, кожна партія продукції супроводжується паспортом якості.
Фахівцями компанії спільно з Технологічним інститутом молока і м'яса розроблена та погоджена в Міністерстві охорони здоров'я технологічна інструкція по застосуванню миючих засобів на підприємствах молокопереробної промисловості.
Миючі концентрати виробництва ТОВ «Нова-Хім» за показником «ціна-якість» успішно конкурують із західними аналогами і дозволяють виконувати повний комплекс санітарно-гігієнічних заходів на будь-якому харчовому виробництві. Ефективна дія препаратів, зручність у використанні, зниження енерго - і водоспоживання, економію трудовитрат – сукупність всіх цих властивостей забезпечать підприємству також і економію фінансових ресурсів.
Миючі засоби мають широкий спектр дії, видаляють стійкі забруднення (мінеральні і органічні відкладення, пригары, «молочний камінь», кіптява, сажу, іржу), працюють у воді будь-якої жорсткості і температури. Гарантом якості продукції є власні інноваційні розробки рецептур, використання якісної сировини від провідних світових виробників, серійний випуск продукції і ретельний контроль на всіх етапах виробництва.
До складу препаратів входять:
-поверхнево-активні речовини зі ступенем біорозкладу більше 90%, що відповідають сучасним вимогам екології та промислової санітарії;
-антикорозійні добавки, завдяки яким подовжується термін експлуатації технологічного устаткування;
-пом'якшувачі води, що зв'язують солі жорсткості у водорозчинні комплекси, підвищуючи тим самим ефективність миючої дії;
-атимикробные добавки нового покоління з пролонгованою дією.
Миючі засоби, вироблені компанією забезпечують ефективну очистку устаткування, інвентарю, виробничих і побутових приміщень
в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner