67 відгуків
+380 (99) 565-59-55
+380 (95) 888-65-68
+380 (93) 887-68-40
+380 (67) 977-80-25
Профессиональные моющие средства от интернет-магазина продукции Нова-Хим

Миючі засоби для HoReCa

Коли Вашим партнером є Нова-Хім, Вам залишається тільки насолоджуватися тим, що Ваш ресторан знаходиться під всеосяжної захистом - від вхідних дверей до службового входу. Ми забезпечуємо чистоту в зонах приготування їжі, безпеку персоналу, загальну ефективність роботи, наслідком чого є задоволеність Ваших гостей та бажання повернутися в Ваш ресторан ще раз. Крім того, з будь-яких питань Ви завжди можете звернутися до менеджера Нова-Хім, який забезпечить кваліфіковану підтримку.
Вимоги до рівня приготування їжі ростуть щодня. Якість страв готуються, витрати, питання, пов'язані з персоналом, а також з забезпеченням необхідного рівня чистоти, вимагають постійної пильної уваги. Якість страв, що подаються у Вашому ресторані, а також чистота зон, в яких вони готуються і подаються ключові фактори, що впливають на враження Ваших гостей.
Наша компанія пропонує продукти, системи і обслуговування, відповідні Вашим очікуванням щодо витрат, також вимог наглядових органів. Ця програма дозволяє домогтися високого рівня знань і умінь персоналу, так і та безпеки їжі Вона допомагає знизити ризик виникнення харчових отруєнь і відхилення від стандартів і правил, характерних для Вашої галузі. Вона забезпечує ефективний менеджмент в області гігієни на підприємствах громадського харчування, що охоплює кожну ступінь приготування їжі: починаючи з оцінки поставлених продуктів харчування і закінчуючи прибиранням і дезінфекцією на кухні і в гостьових зонах. Ваші переваги :
•Оптимізація витрат •Рішення, що дозволяють уникати харчових отруєнь •Блискуче скло і блискучі тарілки і столові прилади •Чистота в залі •Персонал, що пройшов тренінги, відповідні сучасним вимогам чистоти та гігієни

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner