67 відгуків
+380 (99) 565-59-55
+380 (95) 888-65-68
+380 (93) 887-68-40
+380 (67) 977-80-25
Профессиональные моющие средства от интернет-магазина продукции Нова-Хим

Бджілка безфосфатні миючі концентрати. Професійна фасовка

Миючі засоби для посудомийних машин
Специфіка функціонування посудомийних машин припускає використання тільки спеціальних професійних миючих і ополаскивающих коштів. На посуді в основному зустрічаються забруднення жиром, білком, вуглеводами і різними барвниками. Тому миючі засоби для професійних посудомийних машин повинні містити компоненти, які при малому часу мийки впораються з усіма типами забруднень. При цьому для досягнення відмінних результатів миття важливо дотримуватися правильного дозування, яку можна отримати шляхом встановлення автоматичних дозаторів для миючих засобів.
Використовуйте професійні миючі засоби: Бджілка М, Лойран ПРО 12, Супераль СІР концентрації 1-3 г/л. Ці засоби підходять для миття посуду з нержавіючої сталі, скла, порцеляни, фаянсу, кераміки, пластику, столових приладів. Застосовуються для води будь-якої жорсткості, усувають важко виведені плями, в тому числі від чаю і кави. Бджілка М застосовується в основному як універсальний засіб і для скляного посуду, Лойран ПРО 12 рекомендований там, де необхідний відбілюючий і дезінфікуючий ефект, а Супераль СІР – для миття каструль, сковорідок, де потрібно відмити сильний присохший наліт.
Засоби для посудомийних машин добре застосовувати в поєднанні з ополіскувачем для посуду. Роса Про – універсальне ополіскуучий засіб для посудомийних машин. Виробляє повну нейтралізацію миючого засобу, забезпечує блиск посуду і швидке висихання. Підходить для води будь-якої жорсткості. Призначено для посуду з порцеляни, скла, пластику і столових приладів, із нержавіючої сталі. Використовуйте концентрацію 0,1–0,5 мл/л. Засоби для ручного миття посуду
Казалось бы, что может быть проще, чем вымыть посуду?! Но не нужно забывать, что на предприятиях общественного питания счет идет не на десятки, а на сотни, а иногда и тысячи тарелок, чашек, бокалов и т.д. Профессиональные средства для ручного мытья посуды должны удовлетворять требованиям высокого качества мойки, экономичности расхода, экологической безопасности.
Бесфосфатное средство Пчелка Концентрат является высокоэффективным, концентрированным, нейтральным моющим средством для ручного мытья посуды, приборов, кастрюль, сковородок и др. Оно неагрессивно, придает вымытой посуде приятный блеск, может применяться при любой температуре мойки в концентрации 0,1–0,3% в зависимости от степени загрязнения и температуры воды.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner