67 відгуків
+380 (99) 565-59-55
+380 (95) 888-65-68
+380 (93) 887-68-40
+380 (67) 977-80-25
Профессиональные моющие средства от интернет-магазина продукции Нова-Хим

Миючі засоби для підприємств м'ясопереробної промисловості

Важливим аспектом діяльності підприємств м'ясопереробної галузі є дотримання чистоти на всіх виробничих етапах. Правильний підбір технічних миючих засобів дозволить підвищити ефективність миття. Рецептами чистоти від виробника технічних миючих засобів - компанії «НОВА-ХІМ»
Здійснити поверхневе очищення технологічного обладнання можна за допомогою лужних миючих засобів, призначених для ручної — Лойран-Про (13) і машинної — Лойран-Про (14) поверхневої миття обладнання, а також слабощелочного засоби для видалення жирових забруднень і миття стійких до дії води поверхонь — Эксан-Про В асортименті компанії «НОВА-ХІМ» також присутні миючі засоби з антимікробною дією — Юніт-Хлоритти і Тандем 21, які чудово відмиють технологічне обладнання, інвентар та виробничі приміщення.
Для мийки алюмінієвих поверхонь краще застосовувати лужний миючий засіб Лойран-АІ-дез. Очистити духовки, грилі, коптильні, жарочні плити допоможуть Лойран-До, Тандем 35 і Супераль. Технологічне обладнання очистять від іржі, мінеральних і інших забруднень кислотні миючі засоби з підвищеним піноутворенням. Це виготовлені на основі азотної кислоти — Эксан-П (62) і на основі ортофосфорної кислоти — Эксан-П (63), а також засіб для видалення сольових відкладень, плям іржі на санітарно-гігієнічному обладнанні — Санітарний-Т.
Загальну дезінфекцію забезпечать рідкий концентрат дезінфікуючого засобу широкого спектра дії Дезанол на четвертинних амонієвих солях (ГОДИНУ) і високоефективне бактерицидний засіб широкого спектру дії Дезактив-Хлор.
Крім того, піклуючись про чистоту рук персоналу, який працює на м'ясопереробних підприємствах, ми пропонуємо Рідке мило з антибактеріальною дією і Бионол Силфур М . Всі препарати мають сертифікати відповідності Держстандарту України, гігієнічні висновки МОЗ України та рекомендовані до застосування в харчовій промисловості. Оптимальне поєднання цін і перевіреного часом якості вигідно відрізняє їх від наявних на ринку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner